Katalog zboží

VýprodejNosiče lyží Střešní koše Střešní nosiče
Alfa Romeo Audi BMW Cadillac Citroen Dacia Daewoo Daihatsu Dodge Fiat Ford Honda Hyundai Chevrolet Chrysler Infiniti Iveco Jaguar Jeep JMC Kia Lada Lancia Land Rover Lexus Mazda Mercedes Benz Mercury Mini Mitsubishi Nissan Opel Peugeot Pontiac Porsche Renault Rover Saab Seat Ssangyong Subaru Suzuki Škoda Toyota Volkswagen Volvo
Střešní boxy Univerzální příčníky na integrované podélné nosičeNosiče kol na tažné zařízení Střešní nosiče kol Tyče nosičů HakrNáhradní díly nosičů Hakr

Střešní box THULE Vector L matná titanová

Doprava ZDARMA!

Autobox THULE Vector L je žhavou novinkou sezóny 2019/2020. Jedná se o box z nejluxusnější řady od firmy THULE, který perfektně kombinuje výkon, styl a prémiové prvky.

Počet sad/kusů
Cena s DPH: 39.999 Kč
Cena bez DPH: 33.057 Kč
obvykle do 3 dnů

Popis zboží

Elegantní sportovní design boxu, kde je díky unikátní technologii spojení více výlisků v jeden celek docíleno maximálně aerodynamického povrchu bez předělu mezi víkem a dnem.
Box je navíc i zespodu zaoblený, takže dokonale kopíruje střechu vozu.
Vnitřek boxu je vybaven integrovaným LED osvícením a dno je potaženo protiskluzovou látkou. Ta chrání převážené věci a celkově zvyšuje uživatelský komfort.
Víko je speciálně vyztužené, takže je otvírání maximálně pohodlné a nedochází ke kroucení materiálu ani pokud nedržíte víko přímo uprostřed. Navíc je zevnitř víko bílé, což v kombinaci s osvětlením zjednodušuje nakládání a vykládání v noci.
Jako u ostatních modelů THULE je box vybaven odděleným systémem zavírání a zamykání boxu SlideLock s indikátorem, že je box správně zavřen a zajištěn.
Upínací systém PowerClick s přednastaveným momentem dotažení zajistí, že box přichytíte k příčníkům vždy správně a hlavně pohodlně a rychle.
Díky posunutým upínacím pozicím je sníženo riziko, že box bude překážet při otvírání pátých dveří.
Vnitřní rozměry boxu jsou u velikosti Large 204,5cm délka, 64cm šířka a 32,5 cm výška.

Parametry a specifikace

Objem v litrech
320 litrů
Délka venkovní rozměr
2315 mm
Šířka venkovní rozměr
895 mm
Výška venkovní rozměr
355 mm
Maximální nosnost
75 kg

Video

Přidat hodnocení

Dosud nebylo vloženo žádné hodnocení.

Tento web používá soubory cookies. Dalším používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Tento web používá soubory cookies. Dalším používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací