Katalog zboží

VýprodejNosiče kol na tažné zařízení Střešní nosiče
Alfa Romeo Audi BMW Cadillac Citroen Dacia Daewoo Daihatsu Dodge Fiat Ford Honda Hyundai Chevrolet Chrysler Infiniti Iveco Jaguar Jeep JMC Kia Lada Lancia Land Rover Lexus Mazda Mercedes Benz Mercury Mini Mitsubishi Nissan Opel Peugeot Pontiac Porsche Renault Rover Saab Seat Ssangyong Subaru Suzuki Škoda Toyota Volkswagen Volvo
Střešní boxy Střešní nosiče kol Střešní koše Nosiče lyží Univerzální příčníky na integrované podélné nosičeTyče nosičů HakrNáhradní díly nosičů HakrVýbava vozu Zimní clony chladičů Plastové vany do kufru Gumové vany do kufru

Nosič jízdních kol Yakima Just click 2

Doprava ZDARMA!

Počet sad/kusů
Cena s DPH: 15.990 Kč
Cena bez DPH: 13.214 Kč
obvykle do 3 dnů

Popis zboží

Nosič jízdních kol YAKIMA Just click 3 disponuje precizní povrchovou úpravou a jako jediný produkt má povrchově upravené i hliníkové části. Konstrukce je pevná, a tak je možné převážet i elektrokola a navíc šířkově nastavitelná, tedy je praktickým řešením u vozidel SUV a LUV. YAKIMA Just click 2 je jediný nosič, jehož rozšíření kapacity adaptérem lze provést v průběhu jediné sekundy, takže neztrácíte čas zdlouhavou montáží.
Demontáž a přenos nosiče YAKIMA Just click 2 představuje pohodlnou záležitost, protože jej můžete tahat po zemi pomocí manipulačních koleček.
Žádné obtížné vláčení, jednoduše jej zdvihnete z tažného zařízení, položíte na zem a odložíte kam je nutné.
Případně jej zavěsíte na stěnu v parkovací, složené pozici.
Nosič jízdních kol YAKIMA Just click 2 má v balení 13 pinovou zásuvku (zpátečka + mlhovka) s redukcí na 7 pinovou. Součástí nosiče je rovněž speciální Power Lock zámek i s bezpečnostními klíči.


UPOZORNĚNÍ: Tento produkt se prodával do roku 2015 pod názvem Cykell T3. Firmu Cykell koupila firma Yakima Whispbar, proto došlo u tohoto produktu k přejmenování na Whispbar T3 a následně na YAKIMA Just click 2. Jedná se o ten samý produkt identických parametrů a kvality jako Cykell T3.

Parametry a specifikace

Nosnost
60 kg
Maximální počet kol
2
Uzamčení kol v nosiči
ANO
Uzamčení nosiče k tažnému zařízení
ANO

Video

Přidat hodnocení

Dosud nebylo vloženo žádné hodnocení.

Tento web používá soubory cookies. Dalším používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Tento web používá soubory cookies. Dalším používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací