Katalog zboží

VýprodejStřešní koše Střešní nosiče
Alfa Romeo Audi BMW Cadillac Citroen Dacia Daewoo Daihatsu Dodge Fiat Ford Honda Hyundai Chevrolet Chrysler Infiniti Iveco Jaguar Jeep JMC Kia Lada Lancia Land Rover Lexus Mazda Mercedes Benz Mercury Mini Mitsubishi Nissan Opel Peugeot Pontiac Porsche Renault Rover Saab Seat Ssangyong Subaru Suzuki Škoda Toyota Volkswagen Volvo
Střešní boxy Univerzální příčníky na integrované podélné nosičeNosiče kol na tažné zařízení Střešní nosiče kol Nosiče lyží Tyče nosičů HakrNáhradní díly nosičů Hakr

Ceník půjčovného 2020

 Vratná záloha s DPHPůjčovné/den bez DPHPůjčovné/den s DPH
Střešní box Hakr 400 - 400 litrů3 000,-100,-121,-
Střešní box Jetbag 500 - 300 litrů3 000,-100,-121,-
Nosič kol na tažné zařízení Wjenzek 4 kola3 000,-100,-121,-
Příčníky na podélné nosiče Diheng 120 cm500,-50,-61,-
Střešní nosič Variant Škoda Octavia I.
Fabia I. do střešní přípravy
500,-50,-61,-
Nosič kol Thule 591 (k dispozici 4 ks)500,-/ks40,-/ks48,-/ks

Rezervace všech nosičů a boxů se považují za závazné po složení 50% ceny vratné zálohy (na bankovní účet, nebo hotově na provozovně v Havlíčkově Brodě).
Na tuto částku bude vždy vystaven řádný doklad.
V případě, že si zákazník zarezervovanou věc nepřevezme v dohodnutém termínu k nájmu, tato částka se stává nevratnou. 
Vždy bude zákazníkovi účtována částka za všechny dny, které uvedl při rezervaci.
Není možné si zarezervovat věc na deset dnů a následně ji chtít pouze na dva dny. Danou věc Vám rezervujeme na dohodnutý počet dnů a proto ji nemůžeme nabídnout dalším zájemcům.
Pokud si věc zarezervujete například na dva dny a následně zjistíte, že ji potřebujete na delší dobu tak nás neprodleně informujte. Pokud to bude možné, rádi Vám vyjdeme vstříc.
Ovšem může se stát, že s danou věc má již zarezervovanou další zákazník a v takovém případě budeme trvat na vrácení v dohodnutém termínu.
V případě nenavrácení věci v domluveném termínu Vám bude účtován poplatek za každý následující den ve výši 200,- + DPH 21%
Storno pronájmu po zaplacení 50% zálohy již není možné. My Vám teké týden, ani den před termínem kdy si máte věc vyzvednout nájem nestornujeme.
K výše uvedeným krokům nás vede neserióznost některých zákazníků, kteří si zarezervují například střešní box a následně se bez omluvy nedostaví k převzetí boxu do nájmu.
Zbytek zálohy plus půjčovné v plné výši se doplácí při převzetí věci do nájmu a podepsání nájemní smlouvy.

K podpisu nájemní smlouvy si prosím přineste s sebou občanský průkaz plus další doklad vydaný státem například pas či řidičský průkaz.
Pokud nám nechcete, nebo nemůžete tyto doklady předložit k nahlédnutí a opsání potřebných údajů do nájemní smlouvy, v takovém případě Vám věc nemůžeme pronajmout.

Pro jakékoliv informace ohledně nájmu nás neváhejte kontaktovat.

Tento web používá soubory cookies. Dalším používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Tento web používá soubory cookies. Dalším používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací