Katalog zboží

VýprodejStřešní koše Střešní nosiče
Alfa Romeo Audi BMW Cadillac Citroen Dacia Daewoo Daihatsu Dodge Fiat Ford Honda Hyundai Chevrolet Chrysler Infiniti Iveco Jaguar Jeep JMC Kia Lada Lancia Land Rover Lexus Mazda Mercedes Benz Mercury Mini Mitsubishi Nissan Opel Peugeot Pontiac Porsche Renault Rover Saab Seat Ssangyong Subaru Suzuki Škoda Toyota Volkswagen Volvo
Střešní boxy Univerzální příčníky na integrované podélné nosičeNosiče kol na tažné zařízení Střešní nosiče kol Nosiče lyží Tyče nosičů HakrNáhradní díly nosičů Hakr

Box na nosič kol THULE BackSpace XT TH9383

Doprava ZDARMA!

Počet sad/kusů
Cena s DPH: 13.999 Kč
Cena bez DPH: 11.569 Kč
obvykle do 3 dnů

Popis zboží

Tento prvotřídní přepravní box o objemu 300 l se dokonale hodí například pro Vaše zavazadla, nebo multifunkční sportovní vozík Thule Chariot.
Snadno se připevní k nosiči kol Thule VeloSpace XT montovanému na tažné zařízení, což umožní jeho sklápění a zajistí přístup do kufru vozidla.
Kombinací nosiče kol Thule VeloSpace XT a boxu Thule BackSpace XT získáte pohodlné a univerzální řešení pro své přepravní potřeby. Můžete dokonce přepravovat jízdní kolo společně s boxem Thule Backspace XT, pokud přidáte Thule BackSpace XT Bike Arm a Thule VeloSpace XT Bike Adapter (příslušenství se prodává samostatně).
Odolný, lehký a snadno skladovatelný.
nadné upevnění přímo na nosič kol Thule VeloSpace XT pro montáž na tažné zařízení bez nutnosti nářadí.
Box svou nízkou polohou usnadňuje nakládání a vykládání nákladu Box je namontován na výklopném nosiči Thule VeloSpace XT, takže vám nebrání v přístupu do zavazadlového prostoru.
Díky lehké a skládací konstrukci se snadno skladuje, když jej zrovna nepoužívát.
Pevné dno boxu je uzpůsobeno nosiči Thule VeloSpace XT Integrované rukojeti usnadňují přenos boxu.

Video

Přidat hodnocení

Dosud nebylo vloženo žádné hodnocení.

Související zboží

Tento web používá soubory cookies. Dalším používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Tento web používá soubory cookies. Dalším používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací