Zavřít

Atera Strada 2 DL

Název Atera Strada 2 DL Atera Strada 2 DL
ID 2327
Cena vč. DPH 10.991,- Kč

Nejlépe vybavený, bezpečný nosič kol s nejjednodušší obsluhou v hliníkovém provedení. Mechanismus v kombinaci s nízkou váhou celého nosiče je Strada vskutku jedničkou na trhu mezi nosiči jízdních kol na TZ. Nosič má nejenom sklopnou funkci, ale při sklopení se odsune od zádi vozidla a přístup do zavazadlového prostoru je pohodlný i s velkou batožinou. STRADA 2 DL může přepravit 2 jízdní kola a o jízdní kolo navíc pomocí adaptéru 022610. U některých vozů s rezervní pneumatikou na zadních dveřích je nutné k montáži nosiče použít adaptéru 022514. Nosiče jsou vybaveny 13-ti pólovou elektro zástrčkou. Redukci na 7-pólovou zásuvku lze zakoupit v příslušenství níže uvedeném.


Mám zájem o objednání tohoto zboží


Počet kusů
Související / příbuzné zboží

Redukce zásuvky ze 7 pólů na 13
Redukce zásuvky ze 7 pólů na 13

Redukce zásuvky ze 7 pólů na 13.(Česká na Německou)

Redukce zásuvky ze 13 pólů na 7
Redukce zásuvky ze 13 pólů na 7

Redukce zásuvky ze 13 pólů na 7.(Německá na Českou)

Adaptér dalšího kola nosiče Atera Strada 2
Adaptér dalšího kola nosiče Atera Strada 2

Atera 022610 je adaptér, který umožní přepravit o jedno kolo více k nosiči Atera Strada 2 Rozšíření je upevněno nad svítilnami nosiče kol.

...
Atera Strada 3 DL
Atera Strada 3 DL

Hliníkový zamykatelný nosič kol na tažné zařízení .Lze uzamknout kola v nosiči i samotný nosič k tažnému zařízení automobilu.Určený k přepravě 3 kol s průměrem ...

Atera Strada 2 Sport
Atera Strada 2 Sport

Hliníkový zamykatelný nosič kol na tažné zařízení .Lze uzamknout kola v nosiči i samotný nosič k tažnému zařízení automobilu.Určený k přepravě 2 kol s průměrem ...Tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.